Корзина
141 отзыв
Акция METABOСмотреть товары
+380670012017
+380950376447
+380639302121
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Велика Акцiя вiд Metabo Ukraine! Та поїздка в Німеччину!

Велика Акцiя вiд Metabo Ukraine! Та поїздка в Німеччину!

 

Умови Акції:

Умови розіграшу призів для покупців інструменту та приладдя ТМ metabo:

1. Строк дії акції: 10.06.2020 – 31.08.2020

2. В розіграші беруть участь всі покупці інструментів та/або приладдя ТМ metabo, що зроблять та зареєструють покупку на суму понад 3000 грн протягом дії акції в мережі офіційних дилерів Метабо Україна. Список на нашому сайті за посиланням: https://www.metabo.com/ua/uk/poshuk-d...

3. Для того щоб взяти участь в акції з розіграшу призів* від TM metabo треба: - придбавши продукцію TM metabo, що відповідає критеріям акції (дивись п.2), відправ на і-мейл promo.metabo.ua@gmail.com фото інструменту (-ів) так, щоб було видно серійні номери (сіра табличка з технічними даними). Якщо на приладді немає серійного номеру (наприклад бури, біти, диски тощо), тоді фото самого приладдя в оригінальному пакуванні з номером артикулу. В і-мейлі обов’язково вкажіть: ім’я, прізвище, контактний номер телефону. Цим даним** буде присвоєно унікальний номер для проведення розіграшу призів. Та у випадку виграшу одного з 20-ти призів за цими даними з переможцем буде встановлено зв’язок. - Фото фіскального чеку (іншого платіжного документу, що підтверджує факт покупки згідно законодавства України) для підтвердження відповідності умовам цієї акції: суми, періоду придбання продукції та ідентифікації продавця. - Та обов’язково підпишіться на наш YouTube канал MetaboUkraine, https://www.youtube.com/user/MetaboUk... щоб завжди бути в курсі новин від metabo.

4. Розіграш призів. Проведення розіграшу призів відбудеться 04.09.2020 (Пт) о 15:00 за київським часом он-лайн трансляцією на сторінці facebook https://www.facebook.com/metaboUA/.

5. Чим більше Ви купуєте продукцію TM metabo у офіційних дилерів, тим більше шансів виграти цікаві брендові призи та головний приз поїздку на завод metabo в Німеччину. Наприклад, якщо Ви купили у офіційного партнера ТОВ «ХХХХ» продукції ТМ metabo одним чеком на суму 9457 грн. При реєстрації, за умови відповідності критеріям акції, Ви отримуєте 3 унікальних номери, які візьмуть участь в розіграші. * - Призовий фонд складається з 30 призів. Серед яких фірмовий одяг metabo: футболки, жилети, куртки, зимові набори: шапка beanie + Tube Scarf (шарф труба) + термо чашка, набор для гри у футбол (ворота 2 шт. + м’яч), термо бокс, крісло для відпочинку, Action camera, відеореєстратор, налобний ліхтар, мультитул та інше. Головний приз – поїздка з 30.09.2020 по 03.10.2020 на 1 людину на завод metabo. Включає: переліт в 2-а боки з м. Києва, проживання на 1 особу, харчування, ознайомчий тур по заводу, дозвілля згідно програми приймаючої сторони та тренінг по новинках. Поїздка може перенестися або навіть відмінитися за умови погіршення епідеміологічної ситуації в Україні або Німеччині. У випадку відміни туру буде запропоновано альтернативний приз на розсуд організатора акції. Переможець повинен мати діючий закордонний біометричний паспорт для в’їзду в країни ЄС. Організатор не несе відповідальності за можливі відмови у перетині кордону прикордонними службами або інші перешкоди не пов’язані з організатором акції. ** - Реєструючись в акції Ви надаєте згоду на обробку персональних даних та підтверджуєте, що є повідомлені про порядок та мету а також інші умови їх обробки відповідно до ЗУ про захист персональних даних.

Другие новости