Корзина
130 отзывов
Акция METABOСмотреть товары
+380670012017
+380950376447
+380639302121
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Ефективний безщітковий двигун постійного струму Makita

Ефективний безщітковий двигун постійного струму Makita
Надійність для тривалої роботи
Використання безщіткового двигуна постійного струму дозволяє скоротити силу струму, що призводить до утворення тепла. Це дозволяє суттєво зменшити нагрівання поверхні корпусу навіть під час інтенсивного промислового використання, яке передбачає тривалу роботу.  
   
Більше виконаної роботи на одному повному заряді акумулятора
Безщіткові двигуни постійного струму є ефективнішими та утворюють більше енергії, що дозволяє зробити більше роботи на одному повному заряді акумулятора. Довший термін служби батарейного картриджа зменшує витрати на обслуговування акумуляторних інструментів.  

   

 

Безщітковий двигун постійного струму
Не вимагає технічного обслуговування з огляду на відсутність щіток. Вища ефективність виробництва енергії порівняно зі щітковими двигунами постійного струму завдяки відсутності втрат через тертя щіток, що дозволяє зменшити силу струму, ступінь нагрівання та виконати більший об’єм роботи на одному повному заряді акумулятора.

 

Аккумуляторне снаряддя Makita

 

Другие новости